784/NZ/2024 Remont instalacji elektrycznej w budynku użytkowym WCK filia Anin przy il. V Poprzecznej 13 w Warszawie.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00575082
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00575082/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-31 14:41
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6bf08cf9-a571-4f19-96af-1986de4cc320
- Identyfikator
- 9520007786
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00575082 z dnia 2024-10-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
784/NZ/2024 Remont instalacji elektrycznej w budynku użytkowym WCK filia Anin przy il. V Poprzecznej 13 w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010836340
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Trakt Lubelski 353
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-667
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 277 35 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wawer.zgn@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zgn-wawer.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgn-wawer.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie zasobem nieruchomości stanowiących własność lub współwłasność m. st. Warszawy.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
784/NZ/2024 Remont instalacji elektrycznej w budynku użytkowym WCK filia Anin przy il. V Poprzecznej 13 w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6bf08cf9-a571-4f19-96af-1986de4cc320
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00575082
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00066105/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remonty instalacji elektrycznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00546860
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 784/NZ/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 141160,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.2.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu instalacji elektrycznej w budynku użytkowym polegającego na:
- wymianę wewnętrznej linii zasilającej;
- wymiana rozdzielni elektrycznej;
- wykonanie nowych rozdzielni piętrowych;
- doposażenie zabezpieczeń elektrycznych w ochronniki przepięć oraz wyłączniki PWP,
- wymiana starych zabezpieczeń na nowoczesne zawarte w projekcie;
- zwiększenie i podział obwodów elektrycznych;
- wymiana starych przewodów podtynkowych na nowe;
- wykonanie nowych punktów gniazd elektrycznych 1-f i 3-f – wykucie, obsadzenie puszek podtynkowych, montaż gniazd i łączników instalacyjnych podtynkowych;
- wykonanie nowej instalacji oświetleniowej,
- wymiana instalacji domofonowej;
- wymiana instalacji internetowej;
- przywrócenie do stanu pierwotnego zdemontowanej podczas remontu boazerii;
- zaprawienie bruzd oraz przebić przez stropy i ściany;
- malowanie ścian w miejscach bruzd.
- dokonanie wszelkich innych prac niezbędnych zgodnie z zasadami sztuki do należytego wykonania przedmiotu Umowy;
- prace porządkowe;
- wywóz gruzu i odpadów.
3.2.2.Wszelkie roboty budowlane należy wykonać zgodnie z:
- Projektem budowlanym – załącznik nr 1 do SWZ
- Kosztorysami ofertowymi wykonanymi przez Wykonawcę metodą kalkulacji szczegółowej – załącznik nr 3 do SWZ
- Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót – załącznik nr 1A do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty| 2024-10-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |