„Wykonanie prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy budynku dawnej szkoły w Korniaktowie Południowym”
GMINA BIAŁOBRZEGI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00575130
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00575130/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-31 14:53
- Lokalizacja
- Białobrzegi, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fcb37fdf-85d2-44cc-97a0-e8ca1667dfa6
- Identyfikator
- 8151632831
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00575130 z dnia 2024-10-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy budynku dawnej szkoły w Korniaktowie Południowym”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BIAŁOBRZEGI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581761
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 4
1.5.2.) Miejscowość: Białobrzegi
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-114
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gmina-bialobrzegi.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina-bialobrzegi.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fcb37fdf-85d2-44cc-97a0-e8ca1667dfa61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy budynku dawnej szkoły w Korniaktowie Południowym”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fcb37fdf-85d2-44cc-97a0-e8ca1667dfa6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00575130
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00089373/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wykonanie prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy budynku dawnej szkoły w Korniaktowie Południowym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00548977
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót do wykonania objętych przedmiotem zamówienia pn. „Wykonanie prac konserwatorskich, restauratorskich i
robót budowlanych przy budynku dawnej szkoły w Korniaktowie Południowym”
a) wymiana pokrycia dachowego na wzór istniejącego,
b) wymiana wszystkich obróbek blacharskich,
c) częściowa wymiana konstrukcji dachowej,
d) wykonanie izolacji termicznej i przeciwwilgociowej fundamentów,
e) remont kominów,
f) prace restauratorskie przy elewacji budynku,
g) remont piwnic i schodów wejściowych,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W w/w postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2024-10-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |