Realizacja jednodniowego szkolenia z komunikacji dla partnerów projektów realizowanych w ramach Programu Interreg NEXT Polska – Ukraina 2021-2027 (dalej Programu PL-UA) w Lublinie.
Centrum Projektów Europejskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00575181
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00575181/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-31 15:01
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bfffc9ca-c244-4d6d-9c19-8148e65887f8
- Identyfikator
- 7010158887
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkoleniowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00575181 z dnia 2024-10-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja jednodniowego szkolenia z komunikacji dla partnerów projektów realizowanych w ramach Programu Interreg NEXT Polska – Ukraina 2021-2027 (dalej Programu PL-UA) w Lublinie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Projektów Europejskich
1.3.) Oddział zamawiającego: Centrum Projektów Europejskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141681456
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Puławska 180
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-670
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@cpe.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.cpe.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://cpe.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wsparcie w realizacji programów UE
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja jednodniowego szkolenia z komunikacji dla partnerów projektów realizowanych w ramach Programu Interreg NEXT Polska – Ukraina 2021-2027 (dalej Programu PL-UA) w Lublinie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfffc9ca-c244-4d6d-9c19-8148e65887f8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00575181
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00227694/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.21 Szkolenia z informacji i promocji projektów specjalistyczne usługi związane ze szkoleniem i doradztwem dotyczącym promocji projektów.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Interreg NEXT Polska – Ukraina 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00558289
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WA.263.24.2024.NT
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja jednodniowego szkolenia z komunikacji dla partnerów projektów realizowanych w ramach Programu Interreg NEXT Polska – Ukraina 2021-2027 (dalej Programu PL-UA) w Lublinie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnienia postępowanie publiczne prowadzone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320) na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty. Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 30.10.2024 r. do godz. 10:00 nie została złożona żadna oferta, co stanowi przesłankę unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia.| 2024-10-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |