Wykonanie modernizacji systemu telewizji dozorowanej CCTV w budynku ODB oraz modernizacji łazienki w Ośrodku dla Bezdomnych
Miasto Poznań Ośrodek dla Bezdomnych Nr 1
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00575240
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00575240/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-31 15:17
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-242d8526-161f-40b5-8bb6-2144121f536c
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty instalacyjne w budynkachSystemy alarmoweTynkowanieRoboty malarskieKładzenie glazuryInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne hydrauliczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00575240 z dnia 2024-10-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie modernizacji systemu telewizji dozorowanej CCTV w budynku ODB oraz modernizacji łazienki w Ośrodku dla Bezdomnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Ośrodek dla Bezdomnych Nr 1
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631166798
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kobylepole 69
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-304
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oosrodek@m.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://osrodekdlabezdomnych.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9909211.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie modernizacji systemu telewizji dozorowanej CCTV w budynku ODB oraz modernizacji łazienki w Ośrodku dla Bezdomnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-242d8526-161f-40b5-8bb6-2144121f536c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00575240
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00076575/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja systemu telewizji dozorowanej CCTV w budynku ODB oraz modernizacja łazienki w Ośrodku dla Bezdomnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00542985
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW-SAZ.4440.39.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 133435,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie modernizacji systemu telewizji dozorowanej CCTV wraz z montażem wideodomofonui projektora z ekranem w budynku Ośrodka dla Bezdomnych nr 1 w Poznaniu przy ul. Kobylepole 69
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35121700-5 - Systemy alarmowe
4.5.5.) Wartość części: 57352,69 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie modernizacji łazienki na I piętrze w budynku Ośrodka dla Bezdomnych nr 1 w Poznaniu przy ul. Kobylepole 694.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45431200-9 - Kładzenie glazury
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
4.5.5.) Wartość części: 76083,22 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2024-10-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |