Przygotowanie i przeprowadzenie Forum Obserwacji Ziemi

POLSKA AGENCJA KOSMICZNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00575404
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00575404/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-31 19:09
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b68a218b-9637-4ba8-a7e8-71c258df7547
Identyfikator
9571077443
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie organizacji imprez

Wykonawcy

1 przyznane

RESTART EVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
289 065,77 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00575404 z dnia 2024-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie i przeprowadzenie Forum Obserwacji Ziemi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLSKA AGENCJA KOSMICZNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360992221

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Trzy Lipy 3

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-172

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@polsa.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://polsa.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/polsa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Wspieranie polskiego przemysłu kosmicznego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowanie i przeprowadzenie Forum Obserwacji Ziemi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b68a218b-9637-4ba8-a7e8-71c258df7547

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00575404

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00224073/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.31 Przygotowanie i organizacja Forum Obserwacji Ziemi 2024

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Działanie A2.6.1 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności, pn.: „Inwestycje – Rozbudowa krajowego systemu serwisów monitoringowych, produktów, narzędzi analitycznych i usług oraz towarzyszącej infrastruktury wykorzystujących dane satelitarne”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00469907

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BO/34/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 284027,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie Forum Obserwacji Ziemi, tj. organizacja i obsługa dwudniowej konferencji, prowadzonej w języku polskim, zwanej dalej „Wydarzeniem”.
2. Planowany termin Wydarzenia: dwa, następujące po sobie dni, w terminie 5-8 listopada 2024 r.
3. Informacje ogólne:
a) Formuła konferencji: hybrydowa, tj:
Stacjonarne spotkania – ok. 120 osób w każdym dniu spotkania.
• Udział online – bez limitu,
• Liczba spotkań: 2 dni.
b) Czas trwania spotkań:
• 1 dzień: max. 12 godz. zegarowych, w tym przerwa lunchowa,
• 2 dzień: max. 8 godz. zegarowych, w tym przerwa lunchowa.
c) Miejsce: Warszawa
d) Uczestnicy:
• Przedstawiciele administracji publicznej wszystkich szczebli,
• Przedstawiciele przemysłu i nauki.
e) Prelegenci: Za dobór oraz zapewnienie udziału osób biorących udział w Wydarzeniu w charakterze prelegentów odpowiada Zamawiający.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238989,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 419605,07 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 289065,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Restart Event spółką z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6783189783

7.3.3) Ulica: Lubicz 27/47

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-503

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 289065,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-30
2024-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi