Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę leku Rawulizumab

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
42977-2024
Typ
29
Opublikowano
2024-01-22
Wartość
1 738 829,85 PLN
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
REGON: 430040541
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczne

Wykonawcy

1 przyznane

ASTRAZENECA KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGÜ TÁRSASÁGBudapest, HU · lot LOT-0000
1 738 829,85 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.