„Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie gminy Nowy Tomyśl”

GMINA NOWY TOMYŚL

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00576054
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00576054/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-04 10:08
Lokalizacja
Nowy Tomyśl, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e83008ab-28eb-401c-aa48-c6eaee23205b
Identyfikator
7881916753
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweOświetlenie zewnętrzneInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

ENLED PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMińsk Mazowiecki, PL · lot 0
456 416,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00576054 z dnia 2024-11-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie gminy Nowy Tomyśl”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWY TOMYŚL

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258862

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 33

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Tomyśl

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-300

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 614426600

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nowytomysl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.nowytomysl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/964544

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie gminy Nowy Tomyśl”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e83008ab-28eb-401c-aa48-c6eaee23205b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00576054

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049868/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 „Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie gminy Nowy Tomyśl”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463535

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 699756,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie gminy Nowy Tomyśl znajdującej się na majątku gminy poprzez wymianę 447 szt. istniejących ulicznych opraw oświetleniowych na energooszczędne w technologii LED oraz wdrożenie systemu sterowania lampami.
2. Zamawiający rekomenduje Wykonawcom, przed złożeniem oferty, odbycie wizji lokalnej miejsca prowadzonych prac, po uprzednim umówieniu wizyty z przedstawicielem Wydziału Infrastruktury i Dróg Urzędu Miejskiego w Nowym Tomyślu pod numerem telefonu 61 44 26 641.
3. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
4. Zamawiający wymaga udzielenia na wykonany przedmiot zamówienia gwarancji jakości i rękojmi za wady na okres nie krótszy niż 60 miesięcy liczony od daty podpisania (bez uwag) końcowego protokołu odbioru.
5. Zamawiający informuje, że niniejsze Zadanie jest dofinansowane ze środków pochodzących z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, zgodnie z wnioskiem o dofinansowanie nr Edycja9RP/2023/164/PolskiLad.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 456416,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 907186,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 456416,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENLED PROJEKT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222400394

7.3.3) Ulica: Kościelna 50

7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 456416,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy