Dostawa agregatów pompowych dla Zarządu Zlewni w Szczecinie
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00576327
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00576327/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-04 11:12
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b76a2b3-ec73-40a9-9253-26969f45bbf7
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00576327 z dnia 2024-11-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa agregatów pompowych dla Zarządu Zlewni w Szczecinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.szczecin@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.gov.pl/web/wody-polskie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka wodna i utrzymanie wód
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa agregatów pompowych dla Zarządu Zlewni w Szczecinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b76a2b3-ec73-40a9-9253-26969f45bbf7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00576327
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00225727/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.85 Zakup i dostawa agregatów pompowych dla Zarządu Zlewni w Szczecinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00509232
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZ.ROZ.2710.35.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy i dopasowania w pompowniach melioracyjnych fabrycznie nowych agregatów pompowych dla pompowni: Jasienica, Police, Niekłończyca, Uniemyśl i zatapialnej pompy odwodnieniowej, wraz z usługą w postaci konsultacji technicznej polegającej na sprawdzeniu możliwości technicznych montażu dobranych agregatów w komorach pompowych wyżej wymienionych pompowni, co potwierdzone zostanie protokołem z odbytej wizji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 10 do SWZ. Zamawiający, ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej (art. 131 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp). W przypadku, gdy Wykonawca złoży ofertę bez dokonania wizji lokalnej, Zamawiający – zgodnie z przepisem art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp – ofertę odrzuci. Dokonanie wizji lokalnej przed złożeniem oferty stanowi obligatoryjny obowiązek Wykonawcy. Odbycie wizji lokalnej na obiektach przed złożeniem oferty możliwe jest w godz. 10:00 – 13:00 w dni robocze, po uzgodnieniu telefonicznym z Kierownikiem Działu Utrzymania Zarządu Zlewni w Szczecinie (tel. 502444186).
4.5.3.) Główny kod CPV: 42122130-0 - Pompy wodne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia 760 000,00 zł brutto nie zostały przyznane w zakresie powyższego zadania, które maiło być finansowane ze środków dotacji celowej na zadania inwestycyjne.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 758790,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 758790,69 PLN
| 2024-11-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |