Sukcesywna dostawa worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych

Miasto Kwidzyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00576524
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00576524/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-04 11:49
Lokalizacja
Kwidzyn, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-98314a7e-e657-462b-9240-824fe8555cb3
Identyfikator
5811956166
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Worki i torby

Wykonawcy

1 przyznane

ARTUR TARCZYŃSKIKutno, PL · lot 0
284 698,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00576524 z dnia 2024-11-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Kwidzyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747744

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 19

1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kwidzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kwidzyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_kwidzyn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98314a7e-e657-462b-9240-824fe8555cb3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00576524

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00001165/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa worków do segregacji odpadów komunalnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.15.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych
1. Realizacja dostaw worków do selektywnej zbiórki odpadów następować będzie sukcesywnie według potrzeb Zamawiającego i każdorazowo poprzedzona zostanie przesłaniem przez Zamawiającego zamówienia drogą elektroniczną.
2. Dostawy winny być realizowane w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w godzinach 8:00-14:00. Dostawa będzie realizowana w terminie do 7 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia przez Zamawiającego.
3. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia przy każdym zamówieniu zostanie wskazane przez Zamawiającego.
4. Wykonawca dostarczy worki własnym transportem, wyposażonym w HDS oraz na własny koszt.
5. Zamawiający zastrzega, że podane oszacowanie liczby worków jest orientacyjne, a rzeczywista liczba dostarczonych worków wynikać będzie z kolejnych zamówień.
6. Łączna szacunkowa ilość worków:
a) worki żółte o pojemności 120 litrów na metale i tworzywa sztuczne – 168 120 szt.;
b) worki niebieskie 120 litrów na papier o pojemności – 112 080 szt.;
c) worki zielone pojemności 120 litrów na szkło – 56 040 szt.;
d) worki brązowe o pojemności 120 litrów na odpady zielone – 345 580 szt.;
e) worki szare o pojemności 80 litrów na popiół – 78 000 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr A do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18930000-7 - Worki i torby

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 284698,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 410891,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 284698,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU Artur Tarczyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7751008365

7.3.3) Ulica: Długosza 6/15

7.3.4) Miejscowość: Kutno

7.3.5) Kod pocztowy: 99-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 284698,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2024-11-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy