Remont schodów i elementów zjeżdżalni wodnej w budynku pływalni w AWF Filia w Białej Podlaskiej
FILIA AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO WARSZAWA W BIAŁEJ PODLASKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00576675
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00576675/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-04 12:22
- Lokalizacja
- Biała Podlaska, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ebb4dba-234d-4c4a-ba0f-2ab4bc5a9a39
- Identyfikator
- 5250011875
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00576675 z dnia 2024-11-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont schodów i elementów zjeżdżalni wodnej w budynku pływalni w AWF Filia w Białej Podlaskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: FILIA AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO WARSZAWA W BIAŁEJ PODLASKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00032783000025
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Akademicka 2
1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 83-3428712
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.bp@awf.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.awf-bp.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://awf-bp.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont schodów i elementów zjeżdżalni wodnej w budynku pływalni w AWF Filia w Białej Podlaskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ebb4dba-234d-4c4a-ba0f-2ab4bc5a9a39
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00576675
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00426358/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont schodów w budynku pływalni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00541237
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SSZP 371/13/2024/B
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 270406,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu częściowego budynku Domu Studenta ABC przy ul. Akademickiej 2 w AWF Filia w Białej Podlaskiej.
2. Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień: (CPV):
45223210-1 Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali,
3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
Wartość zamówienia jest niższa od tzw. progów unijnych które zobowiązują do implementacji dyrektyw UE. Dyrektywa 2014/24/UE w treści motywu 78 wskazuje, że aby zwiększyć konkurencję, instytucje zamawiające należy w szczególności zachęcać do dzielenia dużych zamówień na części. Przedmiotowe zamówienie nie jest dużym zamówieniem w rozumieniu motywu 78 powołanej dyrektywy UE (dyrektywy stosuje się od tzw. progów UE, a dyrektywa posługuje się pojęciem dużego zamówienia na gruncie zamówień podlegających dyrektywie –
a więc zamówienia o wartości znacznie przewyższającej tzw. progi UE). Zamówienie nie zostało podzielone na części z następujących względów:
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane ze sobą związane. Rozdzielenie robót groziłoby niedającymi się wyeliminować problemami organizacyjnymi związanymi z odpowiedzialnością za poszczególne elementy usług wykonywanych przez różnych Wykonawców
4. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia w szczególności obejmuje wykonanie następujących robót:
demontaż elementów schodów zjeżdżalni wodnej (z wyjątkiem słupa i innych elementów konstrukcji nośnej ze stali węglowej),
demontaż półpierścieni podtrzymujących rurę zjeżdżalni – 7 szt., wymiana wsporników (dystansów), nakładek w kształcie ceowników wykonanych z blachy o grubości 6 mm — 21 sztuk, zabezpieczenie rury zjeżdżalni przed przemieszczeniem podczas robót, montaż nowych elementów ze stali nierdzewnej 316L,
oczyszczenie konstrukcji nośnej stalowej, malowanie farbą chemoodporną, odporną na czynniki agresywne zawarte w wodzie basenowej,
montaż nowych elementów schodów zjeżdżalni wodnej ze stali 316L (z wyjątkiem poręczy) – podesty i stopnie schodowe z blachy ryflowanej, słupki balustrady, wypełnienia, uchwyty, pręty itp.),
odnowienie i wypolerowanie istniejącej poręczy, montaż na miejscu,
wymiana śrub łączących elementy schodowe oraz uchwyty (półpierścienie rury zjeżdżalni) na śruby ze stali nierdzewnej 316L,
wykonanie wszystkich niezbędnych robót budowlanych związanych z wymianą schodów, uzupełnienie płytek ceramicznych, naprawy po robotach itp.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z zakresem rzeczowym znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) opis przedmiotu zamówienia,
2) dokumentacja projektowa – inwentaryzacja
3) dokumentacja fotograficzna
4) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
5) przedmiar robót ma charakter wyłącznie pomocniczy (poglądowy) dla oszacowania kosztów realizacji zamówienia, (przewidziano ryczałtową formę wynagrodzenia)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, która Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 432234,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 432234,20 PLN
| 2024-11-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |