Przetarg nieograniczony
Nadleśnictwo Pińczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 99258-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-02-16
- Wartość
- 4 401 129,5 PLN
- Lokalizacja
- Michałów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- REGON 290020070
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi leśnictwaUsługi pozyskiwania drewnaUsługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewnaUsługi cięcia drewnaTransport dłużyc na terenie lasówUsługi selekcji drzewUsługi wycinania drzewSadzenie drzewUsługi doraźne dotyczące leśnictwaUsługi gospodarki leśnejUsługi zalesiania
Wykonawcy
15 przyznanych
IDEA FOREST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTurza, PL · lot LOT-0001
518 751 PLNADAM RZESZUTEKTurza, PL · lot LOT-0001
518 751 PLNMARCIN RZESZUTEKTurza, PL · lot LOT-0001
518 751 PLNIDEA FOREST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTurza, PL · lot LOT-0004
791 078 PLNADAM RZESZUTEKTurza, PL · lot LOT-0004
791 078 PLNMARCIN RZESZUTEKTurza, PL · lot LOT-0004
791 078 PLNIDEA FOREST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTurza, PL · lot LOT-0005
1 070 857,5 PLNADAM RZESZUTEKTurza, PL · lot LOT-0005
1 070 857,5 PLNMARCIN RZESZUTEKTurza, PL · lot LOT-0005
1 070 857,5 PLNIDEA FOREST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTurza, PL · lot LOT-0007
756 260 PLNADAM RZESZUTEKTurza, PL · lot LOT-0007
756 260 PLNMARCIN RZESZUTEKTurza, PL · lot LOT-0007
756 260 PLNIDEA FOREST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTurza, PL · lot LOT-0008
1 264 183 PLNADAM RZESZUTEKTurza, PL · lot LOT-0008
1 264 183 PLNMARCIN RZESZUTEKTurza, PL · lot LOT-0008
1 264 183 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.