EZ.28.203.2023 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych – radiofarmaceutyki dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 127098-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-03-01
- Wartość
- 1 175 250 PLN
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7292345599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia i wyroby diagnostyczne i radiodiagnostyczne
Wykonawcy
1 przyznane
SYNEKTIK PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄwarszawa, PL · lot LOT-0002
1 175 250 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.