Remonty i prace utrzymaniowe rowów i poboczy zlokalizowanych na terenie miasta Łodzi w 2024 r. – Rejon Łódź – Widzew – zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych nr 1
Urząd Miasta Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00577328
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00577328/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-04 14:23
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0bca2cd0-bc85-4861-87ff-5a9c480259d9
- Identyfikator
- 7250028902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00577328 z dnia 2024-11-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty i prace utrzymaniowe rowów i poboczy zlokalizowanych na terenie miasta Łodzi w 2024 r. – Rejon Łódź – Widzew – zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych nr 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty i prace utrzymaniowe rowów i poboczy zlokalizowanych na terenie miasta Łodzi w 2024 r. – Rejon Łódź – Widzew – zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych nr 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0bca2cd0-bc85-4861-87ff-5a9c480259d9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00577328
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawa faktyczna - przedmiotem zamówienia jest powtórzenie tego samego rodzaju robót, które były przedmiotem zamówienia podstawowego „Remonty i prace utrzymaniowe rowów i poboczy zlokalizowanych na terenie miasta Łodzi w 2023 r. z podziałem na cztery części – Część IV – Rejon Łódź Widzew” Nr sprawy DSR-ZP_III.271.71.2023. Postępowanie prowadzone było w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji. Zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu nr 2023/BZP 00346046/01
z dnia 08 sierpnia 2023 r. oraz zostanie udzielone w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego. W zamówieniu podstawowym przewidziano możliwość uzupełnienia do 100 % wartości zamówienia podstawowego dla tego rejonu (części zamówienia) – dotychczas uzupełniono umowę podstawową o 0% wartości przyjętej we wniosku. Wybranym w wyniku przeprowadzenia postępowania był Wykonawca : „ANDRO+” Roman Fijałkowski z siedzibą w Brzezinach (95-060) przy ul. A. Fredry 43
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DOM-WZP-II.271.31.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego postępowania są remonty i prace utrzymaniowe rowów i poboczy zlokalizowanych na terenie miasta Łodzi w 2023 r.
z podziałem na cztery części – Część IV – Rejon Łódź – Widzew
– zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych nr 1.
Zadanie polega na remontach oraz pracach utrzymaniowych rowów i poboczy zlokalizowanych w pasach drogowych dróg publicznych położonych na terenie miasta Łodzi oraz dróg wewnętrznych zarządzanych przez miasto Łódź.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do
Zaproszenia do negocjacji – Opis przedmiotu zamówienia, Specyfikacji
Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz Formularzu cenowym stanowiącym Załącznik Nr 1a do Zaproszenia do negocjacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 303674,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 303674,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 303674,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANDRO+ Roman Fijałkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8331339989
7.3.3) Ulica: ul. Fredry 43
7.3.4) Miejscowość: Brzeziny
7.3.5) Kod pocztowy: 95-060
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 303674,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |