Przeprowadzenie prac adaptacyjnych pomieszczeń przeznaczonych na mieszkanie treningowe

GMINA LEGNICKIE POLE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00577334
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00577334/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-04 14:25
Lokalizacja
Legnickie Pole, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3254b5af-39c8-47cb-8379-d515a41fc599
Identyfikator
6911276075
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty murarskieTynkowanieRoboty malarskieRoboty remontowe i renowacyjnePłytkiStolarka budowlanaInstalacje wodneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne kanalizacyjneElektryczne tablice rozdzielczeRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00577334 z dnia 2024-11-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przeprowadzenie prac adaptacyjnych pomieszczeń przeznaczonych na mieszkanie treningowe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEGNICKIE POLE

1.3.) Oddział zamawiającego: GMINA LEGNICKIE POLE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647481

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kiliana Ignacego Dientzenhofera, 1

1.5.2.) Miejscowość: Legnickie Pole

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-241

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@legnickiepole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.legnickiepole.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3254b5af-39c8-47cb-8379-d515a41fc599

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie prac adaptacyjnych pomieszczeń przeznaczonych na mieszkanie treningowe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3254b5af-39c8-47cb-8379-d515a41fc599

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00577334

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00542311

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ORG.271.24.2024.R.TP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamawiający w ramach projektu zaplanował przeprowadzenie prac adaptacyjnych w lokalu mieszkalnym przeznaczonym na mieszkanie treningowe. W ramach prac adaptacyjnych Wykonawca przeprowadzi prace w następujących pomieszczeniach:
• 2 pokoje mieszkalne,
• kuchnia z jadalnią,
• łazienka,
• przedpokój
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami zawartymi w dokumentach zamówienia, w szczególności zgodnie ze specyfikacją techniczną wykonania oraz przedmiarem. Załączony do dokumentacji postępowania przedmiar stanowi element pomocniczy dla Wykonawcy.
Wykonawca powinien uwzględnić wykonanie pełnego zakresu prac, łącznie z pracami i materiałami, które nie zostały uwzględnione w dokumentacji przetargowej, a są niezbędne do prawidłowego wykonania zadania. Dotyczy to również zmiany ilości (długości, szerokości, sztuk, kompletów) materiałów wskazanych w dokumentacji.
Szczegółowy opis zadania zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszego SWZ.

6. Zamawiający informuje, że złożenie oferty musi być poprzedzone odbyciem wizji lokalnej.
7. Zostanie sporządzony rejestr Wykonawców, którzy odbyli wizję lokalną.
8. Wprowadzono wymóg odbycia wizji lokalnej. W takim przypadku złożenie oferty bez odbycia wizji lokalnej skutkuje odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 p.z.p.
9. W celu umówienia wizji lokalnej należy kontaktować się z osobami wyznaczonymi do komunikowania się z wykonawcami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262522-6 - Roboty murarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

44113200-7 - Płytki

44220000-8 - Stolarka budowlana

39370000-6 - Instalacje wodne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

31214500-4 - Elektryczne tablice rozdzielcze

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający, działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r.
– Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U z 2023r. poz. 1605 z późn. zm.) zawiadamia, że unieważnia postępowanie pn.: „Przeprowadzenie prac adaptacyjnych pomieszczeń przeznaczonych na mieszkanie treningowe”. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zmówienia.
2024-11-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane