Utrzymanie PeUM - Platformy i Portalu e-usług Miasta
Miasto Stołeczne Warszawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00577664
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00577664/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-04 16:08
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d3ce30b9-987a-4577-b194-08742675c600
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00577664 z dnia 2024-11-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utrzymanie PeUM - Platformy i Portalu e-usług Miasta
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Bankowy 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniabzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.warszawa.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utrzymanie PeUM - Platformy i Portalu e-usług Miasta2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3ce30b9-987a-4577-b194-08742675c600
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00577664
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00559788/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.125 Utrzymanie PeUM - Platformy i Portalu e-usług Miasta
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Z powodu komplikacji związanej z rozwojem środowiska, skutkujących koniecznością odzwierciedlenia zmian systemowych w specyfikacji zmieniającego się wysoko złożonego środowiska usług cyfrowych (PeUM) utrzymywanych przez różnych wykonawców konieczne jest przedłużenie działania istniejącego środowiska, aby umożliwić ciągłość działania usług miejskich, w szczególności świadczonych publicznie, do czasu wyłonienia wykonawcy w toczącym się postępowaniu przetargowym.
W związku z powyższym, ze względu na wyjątkową sytuację niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, której nie mógł on przewidzieć, wymagane jest natychmiastowe wykonanie zamówienia, a nie można zachować terminów określonych dla innych trybów udzielenia zamówienia.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/GP/271/II-171/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 370000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie PeUM - Platformy i Portalu e-usług Miasta.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w szczególności zakres usług oraz warunki ich udzielenia został określony we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do zaproszenia wraz z załącznikami (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 72310000-1 - Usługi przetwarzania danych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu przetargowym nr ZP/GP/271/III-158/24 została złożona tylko jedna oferta, która została wybrana jako najkorzystniejsza. W związku z powyższym powstała możliwość udzielenia zamówienia wcześniej niż przewidywano pierwotnie. Nie ma już potrzeby zawarcia umowy pomostowej, na czas prowadzonego postępowania przetargowego.W związku z powyższym Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie z wolnej ręki nr ZP/GP/271/II-171/24.
| 2024-11-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |