Przetarg nieograniczony
Zakład Unieszkodliwiania Odpadów „Janik” Spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 149654-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-03-12
- Wartość
- 6 253 200 PLN
- Lokalizacja
- Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6612067369
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi recyklingu odpadówUsługi wywozu odpadówUsługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne
Wykonawcy
1 przyznane
GREEN PETROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
6 253 200 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.