Przetarg nieograniczony PN/64OM/11/2023/GR na usługę odbioru i utylizacji odpadów medycznych dla grupy zakupowej prowadzonej przez Warszawski Szpital Południowy sp. z o.o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 151157-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-03-13
- Wartość
- 8 748 911,56 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie odpadów medycznychUsługi gromadzenia odpadów szpitalnychUsługi usuwania odpadów szpitalnychUsługi usuwania odpadów biologicznychUsługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych
Wykonawcy
4 przyznane
EMKA SPÓŁKA AKCYJNAŻyrardów, PL · lot LOT-0001
5 719 103,36 PLN"SABA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻyrardów, PL · lot LOT-0001
5 719 103,36 PLN"ECO-ABC" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL · lot LOT-0002
3 029 808,2 PLN"SABA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻyrardów, PL · lot LOT-0002
3 029 808,2 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.