Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na usługi sprzątania, utrzymania i obsługi szatni pracowniczych, transportu wewnętrznego, sortowni bielizny, opiekuńczo-pielęgnacyjne i higieniczne, dezynfekcji oraz utrzymanie w czystości terenu zewnętrznego

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
151232-2024
Typ
29
Opublikowano
2024-03-13
Wartość
17 301 864,24 PLN
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
430040541
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątaniaUsługi ogrodnicze

Wykonawcy

6 przyznanych

'IZAN +' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot LOT-0001
16 973 064,24 PLN
Naprzód Hospital Sp. z o. o. · lot LOT-0001
16 973 064,24 PLN
Rekeep Service Sp. z o. o. · lot LOT-0001
16 973 064,24 PLN
'IZAN +' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot LOT-0002
328 800 PLN
Naprzód Hospital Sp. z o. o. · lot LOT-0002
328 800 PLN
Rekeep Service Sp. z o. o. · lot LOT-0002
328 800 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.