EZ.28.192.2023 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów opatrunkowych wraz z dzierżawą urządzenia do terapeutycznego leczenia ran dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 215 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 158671-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-03-15
- Wartość
- 1 370 718,19 PLN
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 729-23-45-599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciałaOpatrunkiUrządzenia medyczne
Wykonawcy
1 przyznane
'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL · lot LOT-0001
1 370 718,19 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.