Remont elewacji budynku koszarowego przy ul. Aleja Wojska Polskiego w Zambrowie
MIASTO ZAMBRÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00577882
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00577882/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-05 07:55
- Lokalizacja
- Zambrów, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6f01617-181d-4521-8229-ff9005c8ad1d
- Identyfikator
- 7231622231
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00577882 z dnia 2024-11-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji budynku koszarowego przy ul. Aleja Wojska Polskiego w Zambrowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO ZAMBRÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670261
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Fabryczna 3
1.5.2.) Miejscowość: Zambrów
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-300
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@zambrow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zambrow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zambrow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji budynku koszarowego przy ul. Aleja Wojska Polskiego w Zambrowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6f01617-181d-4521-8229-ff9005c8ad1d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00577882
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042214/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont elewacji budynku Wojska Polskiego 44 w Zambrowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00517832
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Remont elewacji budynku koszarowego przy ul. Aleja Wojska Polskiego 44 w Zambrowie.
W zakres zadania wchodzi remont elewacji oraz uporządkowanie znajdujących się okablowań istniejących instalacji elektrycznych i teletechnicznych na elewacji budynku mieszkalnego, wielorodzinnego zlokalizowanego na działce o nr ewid. geod. 1744/20 przy ulicy Alei Wojska Polskiego 44 w Zambrowie. Obiekt charakteryzuje się bogatym ceglanym detalem architektonicznym o znaczących wartościach historycznych oraz kulturowych.
Wszelkie prace należy wykonać zgodnie z zaleceniami konserwatorskimi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314310-7 - Układanie kabli
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone 2 oferty. Wartość oferty najkorzystniejszej wynosiła 843 165,00 zł brutto i przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto 600 000,00 zł.Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do cen ofert najkorzystniejszych.
| 2024-11-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |