Przetarg nieograniczony PN/20DzOL/11/2023 na zakupy i dostawy odczynników wraz z dzierżawą automatycznego systemu do szybkiej diagnostyki molekularnej zakażeń układowych
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 164217-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-03-19
- Wartość
- 854 830,8 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki i środki kontrastoweAnalizatory
Wykonawcy
1 przyznane
BIOMERIEUX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
854 830,8 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.