Poszerzenie funkcjonalności aplikacji StaffMonitor poprzez dostawę i wdrożenie dodatkowych modułów

Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny "ATOL" Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00577900
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00577900/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-05 08:01
Lokalizacja
Oleśnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d726bf71-bff4-4aa9-8204-cec8d8e4effe
Identyfikator
9111905482
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Wykonawcy

1 przyznane

STAFFMONITOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
129 302,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00577900 z dnia 2024-11-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Poszerzenie funkcjonalności aplikacji StaffMonitor poprzez dostawę i wdrożenie dodatkowych modułów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny "ATOL" Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020270712

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Brzozowa7

1.5.2.) Miejscowość: Oleśnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-400

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@atol.oleśnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://atol.olesnica.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poszerzenie funkcjonalności aplikacji StaffMonitor poprzez dostawę i wdrożenie dodatkowych modułów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d726bf71-bff4-4aa9-8204-cec8d8e4effe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00577900

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00554035

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie będzie udzielane w zakresie usług chronionych prawami autorskimi i może zostać wykonane tylko i wyłącznie przez jednego dostawcę, czyli Staffmonitor Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, która jest właścicielem całości praw autorskich i majątkowych do aplikacji StaffMonitor,
Zamawiający nie posiada praw autorskich do tego oprogramowania, korzysta jedynie z dostępu do aplikacji na bazie uzyskanej licencji. Staffmonitor Sp. z o.o. jako producent ma wyłączne prawo do rozpowszechniania produktu, dokonywania wszelkich modyfikacji, dostosowania systemu zgodnie z wymogami prawnymi, udostępniania nowych wersji oprogramowania w ramach opieki serwisowej

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ATOL/PP/004/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Opis Przedmiotu Zamówienia:
a. poszerzenie funkcjonalności aplikacji StaffMonitor poprzez dostawę i wdrożenie następujących dodatkowych modułów, których potrzeba biznesowa wynikła z powodu zaistnienia krytycznych sytuacji w trakcie 2024 roku:
i. moduł badania trzeźwości pracowników, w połączeniu z wewnętrznymi procedurami obowiązującymi w Spółce, która wyposażona jest w certyfikowany alkomat, który obejmuje następujące prace:
1. modyfikacje programistyczne części serwerowej,
2. modyfikacje programistyczne aplikacji Android i iOS wraz z weryfikacją działania tych modyfikacji przez zewnętrzne podmioty pod kątem ich wewnętrznych regulacji.
ii. moduł zarządzania procesami w firmie oparty na metodyce Kanban, japońskim systemie zarządzania skupiającym się na wizualizacji zadań, optymalizacji przepływu pracy oraz eliminacji nieefektywności.
b. dostawa i konfiguracja nowego typu urządzeń rejestracji wejść i wyjść umożliwiającego wykorzystanie tańszych telefonów/tabletów obsługujących zbliżeniową komunikację
z brelokami 13,56 MHz:
i. liczba urządzeń – 7 szt. wraz z licencją na tryb typu KIOSK,
ii. urządzenia muszą być umieszczone w schludnych obudowach i muszą zawierać wzmacniacz sygnału 13,56 MHz,
iii. demontaż obecnie funkcjonujących tabletów służących jako urządzenia rejestracji wejść i wyjść,
iv. modyfikacja obecnie funkcjonujących tabletów służących jako urządzenia rejestracji wejść i wyjść i przywrócenie ich do stanu fabrycznego poprzez zdjęcie wszelkich zabezpieczeń i ograniczeń.
c. przeszkolenie osób wskazanych przez Zamawiającego z używania w/w modułów aplikacji Staffmonitor,
d. monitoring nowego typu urządzeń rejestracji wejść i wyjść ze zdalną administracją oraz systemem antykradzieżowym od dnia 1 listopada 2024 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku,
e. przyznanie licencji oraz zaoferowanie opieki serwisowej, której celem jest utrzymania działania modułów, o których mowa w ppkcie a. lit. i oraz ii od przewidywanego dnia wdrożenia usługi, tj. od dnia 1 listopada 2024 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku,
f. przedłużenie licencji oraz opieki serwisowej, której celem jest utrzymanie działania wcześniej wykupionej usługi (z uwzględnieniem wszystkich wcześniej wykupionych modułów wraz ze zdalnym wsparciem na okres od dnia 19 marca 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Staffmonitor Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992952480

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 129302,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2024-11-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi