Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Przebudowa budynku Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00578018
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00578018/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-05 08:35
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-62ba492b-799e-48ac-bc7d-c8b2f1a2e1c4
Identyfikator
8731011086
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

JANUSZ LEWOWSKILublin, PL · lot 0
144 525 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00578018 z dnia 2024-11-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Przebudowa budynku Pałacu Młodzieży w Tarnowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661323

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 146882776

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.jekot@umt.tarnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umtarnow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/990277

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Przebudowa budynku Pałacu Młodzieży w Tarnowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62ba492b-799e-48ac-bc7d-c8b2f1a2e1c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00578018

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00527282

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRI.271.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 209384,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pod nazwą „Przebudowa budynku Pałacu Młodzieży w Tarnowie”.
Zakres zamówienia obejmuje zaprojektowanie remontu budynku Pałacu Młodzieży w Tarnowie wraz z zagospodarowaniem terenu przy ul. Piłsudskiego 24 na terenie obejmującym działkę nr 4/6 obręb 0167 Tarnów.
W ramach planowanego zakresu robót przewiduje się m.in:
1) wykonanie remontu elewacji,
2) renowację detali z kamienia naturalnego,
3) wymianę obróbek blacharskich,
4) wymianę zabudowy zejść do pomieszczeń piwnicznych po stronie zachodniej,
5) wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej,
6) renowację/wymianę stolarki drzwiowej zewnętrznej,
7) montaż kolców na ptaki tzw. „pików”,
8) wymianę rur spustowych,
9) remont nawierzchni drogi dojazdowej oraz parkingu,
10) remont ciągów pieszych,
11) remont opaski wokół budynku,
12) wymianę instalacji elektrycznych,
13) wymianę instalacji oświetlenia zewnętrznego na LED,
14) iluminację obiektu,
15) dostosowanie instalacji oświetlenia ewakuacyjnego do aktualnych przepisów,
16) wymianę instalacji wod-kan,
17) wymianę instalacji wentylacyjnej,
18) wykonanie instalacji klimatyzacyjnej,
19) wymianę instalacji odgromowej,
20) wymianę i montaż instalacji teletechnicznej,
21) wymianę instalacji alarmowej i p-poż.,
22) budowę windy,
23) remont wszystkich pomieszczeń wraz z ciągami komunikacyjnymi,
24) przebudowę sanitariatów,
25) dostosowanie obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych, w tym odpowiednie oznakowanie i pętlę indukcyjną dla osób niedosłyszących,
26) pozostałe zagospodarowanie terenu: tereny zielone, nasadzenia (zieleń niska i wysoka), urządzenia komunalne (ławki, kosze, oświetlenie, stojaki na rowery itp.),
27) remont/budowę miejsca czasowego składowania odpadów zmieszanych oraz segregowanych,
28) remont schodów zewnętrznych,
29) remont budynku gospodarczego,
30) remont ogrodzenia wraz z bramkami wejściowymi oraz bramą wjazdową,
31) wymianę instalacji automatycznego szlabanu parkingowego.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 144525,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1280000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 144525,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Architektoniczne Janusz Lewowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9451930071

7.3.3) Ulica: ul. Skromna 5

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-704

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 144525,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-02

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi