Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2024/2025
Gmina Łabowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00578236
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00578236/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-05 09:24
- Lokalizacja
- Łabowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e21f0ef0-15b9-4acc-b4ec-3801e0f6c66e
- Identyfikator
- 7341668234
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
6 przyznanych
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00578236 z dnia 2024-11-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łabowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000545604
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 38
1.5.2.) Miejscowość: Łabowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-336
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@labowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.labowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/labowa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e21f0ef0-15b9-4acc-b4ec-3801e0f6c66e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00578236
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038535/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2024/2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00531272
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.3.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 472210,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Utrzymanie dróg i placów na terenie wsi Czaczów, Maciejowa, Składziste- Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje likwidację śliskości i odśnieżanie, przy użyciu własnego materiału, sprzętu i transportu, w szczególności:a) mechaniczne odśnieżanie;
b) zwalczanie śliskości gołoledzi i błota pośniegowego;
c) usuwanie zatorów śnieżnych;
d) oraz gotowość do świadczenia usługi, polegająca na zapewnieniu dyspozycyjności sprzętu i pracowników.
Łączna długość dróg przeznaczonych do zimowego utrzymania w obwodzie 1 wynosi 8 045 m dróg, w tym utrzymanie doraźne dróg 730 m;
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 94301,54 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Utrzymanie dróg i placów na terenie wsi Łabowa (strona na południe od drogi krajowej nr 75) i Łabowiec; Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje likwidacjęśliskości i odśnieżanie, przy użyciu własnego materiału, sprzętu i transportu,
w szczególności:
a) mechaniczne odśnieżanie;
b) zwalczanie śliskości gołoledzi i błota pośniegowego;
c) usuwanie zatorów śnieżnych;
oraz gotowość do świadczenia usługi, polegająca na zapewnieniu dyspozycyjności sprzętu i pracowników. Łączna długość
dróg przeznaczonych do zimowego utrzymania w obwodzie 2 wynosi 9 910m dróg, w tym utrzymanie doraźne dróg 310 m
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 116178,20 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Utrzymanie dróg i placów na terenie wsi Łabowa (strona na północ od drogi krajowej nr 75); Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje likwidacjęśliskości i odśnieżanie, przy użyciu własnego materiału, sprzętu i transportu,
w szczególności:
a) mechaniczne odśnieżanie;
b) zwalczanie śliskości gołoledzi i błota pośniegowego;
c) usuwanie zatorów śnieżnych;
oraz gotowość do świadczenia usługi, polegająca na zapewnieniu dyspozycyjności sprzętu i pracowników. Łączna długość
dróg przeznaczonych do zimowego utrzymania w obwodzie 3 wynosi 6705 m dróg.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 78604,93 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Utrzymanie dróg i placów na terenie wsi Łabowa i Uhryń; Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje likwidację śliskości i odśnieżanie, przy użyciu własnego materiału, sprzętu i transportu, w szczególności:a) mechaniczne odśnieżanie;
b) zwalczanie śliskości gołoledzi i błota pośniegowego;
c) usuwanie zatorów śnieżnych;
oraz gotowość do świadczenia usługi, polegająca na zapewnieniu dyspozycyjności sprzętu i pracowników. Łączna długość
dróg przeznaczonych do zimowego utrzymania w obwodzie 4 wynosi 7750 m dróg.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 90855,81 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Utrzymanie dróg i placów na terenie wsi Roztoka Wielka, Krzyżówka, Nowa Wieś, Łosie; Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje likwidacjęśliskości i odśnieżanie, przy użyciu własnego materiału, sprzętu i transportu,
w szczególności:
a) mechaniczne odśnieżanie;
b) zwalczanie śliskości gołoledzi i błota pośniegowego;
c) usuwanie zatorów śnieżnych;
oraz gotowość do świadczenia usługi, polegająca na zapewnieniu dyspozycyjności sprzętu i pracowników. Łączna długość
dróg przeznaczonych do zimowego utrzymania w obwodzie 5 wynosi 7850 m dróg, w tym utrzymanie doraźne dróg 530 m
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 92028,14 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Utrzymanie dróg i placów na terenie wsi Nowa Wieś, Kotów i Kamianna; Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje likwidacjęśliskości i odśnieżanie, przy użyciu własnego materiału, sprzętu i transportu,
w szczególności:
a) mechaniczne odśnieżanie;
b) zwalczanie śliskości gołoledzi i błota pośniegowego;
c) usuwanie zatorów śnieżnych;
oraz gotowość do świadczenia usługi, polegająca na zapewnieniu dyspozycyjności sprzętu i pracowników. Łączna długość
dróg przeznaczonych do zimowego utrzymania w obwodzie 6 wynosi 3243 m dróg.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 38018,76 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty w ramach tej części zamówienia podlegają odrzuceniu.
| 2024-11-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |