Zakup ciągnika komunalnego wraz z przyczepą, pługiem do śniegu, rozsiewaczem i łyżką do ładowania

SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ IM.PROF.ANTONIEGO KĘPIŃSKIEGO W JAROSŁAWIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00578467
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00578467/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-05 10:13
Lokalizacja
Jarosław, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ca95838a-c253-4d27-8090-dcae9d2090f0
Identyfikator
7921805587
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

CiągnikiAkcesoria do ciągników

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00578467 z dnia 2024-11-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup ciągnika komunalnego wraz z przyczepą, pługiem do śniegu, rozsiewaczem i łyżką do ładowania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ IM.PROF.ANTONIEGO KĘPIŃSKIEGO W JAROSŁAWIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296638

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 18

1.5.2.) Miejscowość: Jarosław

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 16 621 46 11

1.5.8.) Numer faksu: 16 621 24 45

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spzozjaroslaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spzozjaroslaw.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/pcmrzeszow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup ciągnika komunalnego wraz z przyczepą, pługiem do śniegu, rozsiewaczem i łyżką do ładowania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca95838a-c253-4d27-8090-dcae9d2090f0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00578467

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025966/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.13 Zakup ciągnika komunalnego wraz z przyczepą, pługiem do śniegu, rozsiewaczem i łyżką do ładowania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00562005

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-3502/79/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa ciągnika komunalnego wraz z osprzętem: pług do odśnieżania, posypywarką, ładowacz czołowy oraz przyczepą jednoosiową.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1
3. Podział zamówienia na części:
Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części.
Ze względów organizacyjnych, ekonomicznych oraz udzielonej rękojmi na całość przedmiotu zamówienia odstąpiono od podziału zamówienia na części. Wszystkie elementy wyposażenia (zestawu) powinny być kompatybilne między sobą i pasować do ciągnika, z którym będą używane. Brak podziału na części nie będzie naruszać konkurencji poprzez ograniczenie możliwości ubiegania się o zamówienie mniejszych podmiotów, które byłyby w stanie wykonać prawidłowo zamówienie. Nie ma to wpływu na krąg Wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia.
4. Zakres zadania obejmuje dostawę niżej wymienionego sprzętu:
1) Ciągnik - 1 szt.
2) Pług do odśnieżania - 1 szt.
3) Posypywarka piasku /soli - 1 szt.
4) Ładowacz czołowy - 1 szt.
5) Przyczepka jednoosiowa - 1 szt.
Ponadto wykonawca zobowiązuje się do przeszkolenia/instruktażu pracowników Zamawiającego. Szkolenie takie zostanie przeprowadzone w terminie i miejscu wskazanym przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34390000-7 - Akcesoria do ciągników

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym terminie nie została złożona oferta (brak ofert). Zamawiający dnia 24.10.2024 r. wszczął postepowanie o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie pn. „Zakup ciągnika komunalnego wraz z przyczepą, pługiem do śniegu, rozsiewaczem i łyżką do ładowania” W terminie wyznaczonym przez Zamawiającego tj. 04.11.2024r do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.

Mając powyższe na względzie, unieważnienie przedmiotowego postępowania o udzielenie
zamówienia stało się konieczne i jest uzasadnione.
2024-11-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy