Dostawa nowego, lekkiego samochodu ratowniczo- gaśniczego z przeznaczeniem na wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej Ożarów Mazowiecki
Ochotnicza Straż Pożarna w Ożarowie Mazowieckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00578553
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00578553/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-05 10:31
- Lokalizacja
- Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fc5f4a7c-c834-4681-838f-7c3949e109bd
- Identyfikator
- 1181667612
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00578553 z dnia 2024-11-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa nowego, lekkiego samochodu ratowniczo- gaśniczego z przeznaczeniem na wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej Ożarów Mazowiecki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ochotnicza Straż Pożarna w Ożarowie Mazowieckim
1.3.) Oddział zamawiającego: OSP Ożarów Mazowiecki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014983753
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strażacka 1
1.5.2.) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-850
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: (22) 722-19-98
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zarzad@osp-ozarowmaz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osp-ozarowmaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fc5f4a7c-c834-4681-838f-7c3949e109bd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Ochotnicza Straż Pożarna Ożarów Mazowiecki
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa nowego, lekkiego samochodu ratowniczo- gaśniczego z przeznaczeniem na wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej Ożarów Mazowiecki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc5f4a7c-c834-4681-838f-7c3949e109bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00578553
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00363851/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa nowego, lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z przeznaczeniem na wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej Ożarów Mazowiecki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00506132
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSP.03.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 243902,00
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie pod nazwą:
„Dostawa nowego, lekkiego samochodu ratowniczo- gaśniczego z przeznaczeniem na wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej Ożarów Mazowiecki”
Podstawowe parametry pojazdu:
- fabrycznie nowy ( dopuszcza się rok produkcji min. 2023 ),
- lekki samochód ratowniczo gaśniczy typu FURGON z napędem 4x4, fabrycznie przystosowane do przewozu 5 osób z częścią ładunkową. Pojazd powinien posiadać 2 drzwi kabiny kierowcy, 1 boczne drzwi przesuwne po prawej stronie pojazdu w przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej, Tylne drzwi otwierane na boki, dwuskrzydłowe, bez wycięć na szybę,
- silnik z zapłonem samoczynnym, turbodoładowany o minimalnej mocy minimum 125 kW, pojemność minimum 1995 cm3 maksymalny moment obrotowy minimum 400 Nm.
- Norma emisji spalin – min. Euro 6
Pojazd stanowiący przedmiot zamówienia musi spełniać i posiadać wszelkie atesty, dopuszczenia i inne dokumenty wymagane prawem, tak aby mógł być zarejestrowany jako pojazd specjalny i zostać wprowadzony do podziału bojowego.
Wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji na zaoferowany pojazd:
minimum 24 miesiące ( stanowi jedno z kryteriów oceny ofert )
Szczegółowy opis zakresu przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku Nr 1 do SWZ.
Zamawiający dopuszcza rejestrację dwuetapową pojazdu.
Wynagrodzenie Wykonawcy składa się z dofinansowania przez:
- Województwo Mazowieckie w ramach zadania „OSP- edycja 2024” (dofinansowanie pozyskane przez Gminę Ożarów
Mazowiecki)
oraz środków własnych OSP
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-11-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |