Przetarg nieograniczony na usługę usunięcia i zagospodarowania odpadów niebezpiecznych z nielegalnego składowiska zlokalizowanego przy ul. Ofiar Firleja 7 w Radomiu

Gmina Miasta Radomia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
218084-2024
Typ
29
Opublikowano
2024-04-12
Wartość
6 200 000 PLN
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7962817529
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadamiUsuwanie i obróbka odpadówUsługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznychUsługi transportu odpadów

Wykonawcy

1 przyznane

SARPI DĄBROWA GÓRNICZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDabrowa Górnicza, PL · lot LOT-0000
6 200 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.