Wymiana kotłów centralnego ogrzewania w budynkach nadzorowanych przez Nadleśnictwo Brzeziny
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Brzeziny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00578871
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00578871/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-05 11:39
- Lokalizacja
- Kaletnik, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb24281e-d7e4-4d64-9ad8-9a1268f71bd8
- Identyfikator
- 7730013378
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00578871 z dnia 2024-11-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana kotłów centralnego ogrzewania w budynkach nadzorowanych przez Nadleśnictwo Brzeziny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Brzeziny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590019169
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna, 3
1.5.2.) Miejscowość: Kaletnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-040
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 447141551
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: brzeziny@lodz.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://brzeziny.lodz.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bb24281e-d7e4-4d64-9ad8-9a1268f71bd81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka Leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana kotłów centralnego ogrzewania w budynkach nadzorowanych przez Nadleśnictwo Brzeziny2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb24281e-d7e4-4d64-9ad8-9a1268f71bd8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00578871
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00034189/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wymiana kotłów centralnego ogrzewania w budynkach nadzorowanych przez Nadleśnictwo Brzeziny w Kaletniku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.75.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 267916,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana kotłów centralnego ogrzewania na kotły zgazowujące drewnoWymiana kotłów centralnego ogrzewania przewidziana jest w następujących lokalizacjach:
- budynek mieszkalny – Stary Redzeń 83, 95-040 Koluszki, gmina Koluszki (1 kocioł),
- budynek mieszkalny – Zaosie 1A, 97-225 Ujazd, gmina Ujazd (1 kocioł).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45321000-3 - Izolacja cieplna
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 102519,34 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana kotłów centralnego ogrzewania na kotły zasilane pelletemWymiana kotłów centralnego ogrzewania przewidziana jest w następujących lokalizacjach:
- budynek mieszkalny – Mikołajów 2, 97-221 Rokiciny, gmina Rokiciny (2 kotły),
- budynek mieszkalny – Wiączyń Dolny 23, 92-701 Łódź, gmina Nowosolna (1 kocioł),
- budynek mieszkalny – Żywocin 119, 97-320 Wolbórz, gmina Wolbórz (1 kocioł).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.5.) Wartość części: 165397,27 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie dot. w/w części zamówienia zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 Pzp, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie dot. w/w części zamówienia zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 Pzp, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty
| 2024-11-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |