Przetarg nieograniczony
Gmina Ciepielów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 254868-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-04-29
- Wartość
- 1 591 000 PLN
- Lokalizacja
- Ciepielów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5090066702
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wozy strażackie
Wykonawcy
1 przyznane
WISS SAMOCHODY SPECJALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko - Biała, PL · lot LOT-0001
1 591 000 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.