RENOWACJA OŁTARZA BOCZNEGO-PÓŁNOCNEGO W KOŚCIELE PW. ŚW. STANISŁAWA BM W LEKOWIE ORAZ CZĘŚCIOWE ODSŁONIĘCIE POLICHROMII NA ŚCIANIE WW. KOŚCIOŁA
GMINA REGIMIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00579480
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00579480/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-05 13:37
- Lokalizacja
- Regimin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c10ac974-9937-49b8-8dfa-65178381b25a
- Identyfikator
- 5661875784
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00579480 z dnia 2024-11-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
RENOWACJA OŁTARZA BOCZNEGO-PÓŁNOCNEGO W KOŚCIELE PW. ŚW. STANISŁAWA BM W LEKOWIE ORAZ CZĘŚCIOWE ODSŁONIĘCIE POLICHROMII NA ŚCIANIE WW. KOŚCIOŁA
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA REGIMIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378396
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Rzewuskiego 19
1.5.2.) Miejscowość: Regimin
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-461
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 23 681 17 56
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@regimin
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.regimin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c10ac974-9937-49b8-8dfa-65178381b25a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
RENOWACJA OŁTARZA BOCZNEGO-PÓŁNOCNEGO W KOŚCIELE PW. ŚW. STANISŁAWA BM W LEKOWIE ORAZ CZĘŚCIOWE ODSŁONIĘCIE POLICHROMII NA ŚCIANIE WW. KOŚCIOŁA2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c10ac974-9937-49b8-8dfa-65178381b25a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00579480
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00488787
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PR.271.2.2024.L
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 164110,66 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
RENOWACJA OŁTARZA BOCZNEGO-PÓŁNOCNEGO PW. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
Renowacja będzie polegała na demontażu elementów, dezynfekcji, dezynsekcji, uzupełnieniu elementów o właściwej formie rzeźbiarskiej, doczyszczenie powierzchni z zachowaniem oryginalnej polichromii i złoceń. Uzupełnienie ubytków. Prace stolarskie i snycerskie. Prace renowacyjne przy obrazie olejnym na płótnie itp.
(I) Struktura ołtarza i złocenia.
Zakres prac zgodny z programem prac konserwatorskich:
1. Oczyszczenie, usunięcie przemalowań
2. Dezynfekcja, dezynsekcja, impregnacja drewna
3. Uzupełnienie ubytków drewna, wzmocnienie konstrukcji
4. Uzupełnienie ubytków zaprawy
5. Retusze i rekonstrukcje złoceń
6. Retusze i rekonstrukcje warstwy malarskiej
Struktura ołtarza: powierzchnia 2520,30 dm2
Złocenia: powierzchnia 992,16 dm2
(II) Obrazy olejne na płótnie:
1. „Św. Antoni Padewski” - wymiary 87x66 cm
2. „Przemienienie Pańskie” – wymiary 132x100 cm
Zakres prac zgodny z programem prac konserwatorskich:
1. Demontaż obrazu
2. Oczyszczenie, usunięcie przemalowań i starych werniksów
3. Opracowanie odwrocia, dublowanie na stole niskociśnieniowym
4. Uzupełnienie zaprawy
5. Naciągnięcie na nowe krosna
6. Retusze i rekonstrukcje warstwy malarskiej
7. Położenie werniksu końcowego
Powierzchnia obrazów 189,42 dm2
Stan Istniejący:
Obecnie ołtarz jest w bardzo złym stanie i pilnie wymaga prac renowacyjnych, jest zabrudzony, są liczne spękania, rozklejenia, ubytki, przetarcia, wgniecenia.
RENOWACJA (CZĘŚCIOWE ODSŁONIĘCIE POLICHROMII NA ŚCIANIE)
Renowacja polichromii części ściany południowej kościoła o powierzchni około 30m2. Przywrócenie pierwotnego charakteru polichromii ściennej w Kościele poprzez przygotowanie i pomalowanie odpowiednimi preparatami lub farbami ścian.
Zakres prac dotyczy następujących zabiegów konserwatorskich:
1. Oczyszczenie warstwy malarskiej
2. Usunięcie przemalowań
3. Usunięcie wtórnych kitów
4. Podklejenie łuszczącej się warstwy malarskiej
5. Dezynfekcja, dezynsekcja, impregnacja drewna
6. Uzupełnienie ubytków drewna
7. Uzupełnienie ubytków zaprawy
8. Impregnacja malowideł
9. Wykonanie retuszy i rekonstrukcji malowideł
4.5.3.) Główny kod CPV: 92521220-7 - Usługi ochrony eksponatów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych
77220000-8 - Usługi impregnacji drewna
50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 201856,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 201856,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 201856,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DKK KONSERWACJA ZABYTKÓW SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 382455397
7.3.3) Ulica: UL. BOLESŁAWA CHROBREGO 41/C
7.3.4) Miejscowość: KRAKÓW
7.3.5) Kod pocztowy: 31-428
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 201856,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |