Przetarg nieograniczony PN/02DzOL/02/2024 na dostawy odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do analiz biochemicznych i immunochemicznych

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
270906-2024
Typ
29
Opublikowano
2024-05-07
Wartość
6 454 915,16 PLN
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5272153938
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odczynniki i środki kontrastoweAnalizatoryOdczynniki laboratoryjneOdczynniki do badania krwi

Wykonawcy

1 przyznane

ALTIUM INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
6 454 915,16 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.