Świadczenie usług serwisowych oraz opieki autorskiej dla systemów informatycznych firmy MADKOM

GMINA POLKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00579866
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00579866/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-05 16:16
Lokalizacja
Polkowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9298dff7-b7e0-44d0-95aa-2b377301680a
Identyfikator
6922253936
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie wsparcia systemu

Wykonawcy

1 przyznane

MADKOM SPÓŁKA AKCYJNAGdynia, PL · lot 0
181 295,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00579866 z dnia 2024-11-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług serwisowych oraz opieki autorskiej dla systemów informatycznych firmy MADKOM

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POLKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647618

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Polkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 768474159

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.stepien@gmina.polkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.polkowice.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9298dff7-b7e0-44d0-95aa-2b377301680a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług serwisowych oraz opieki autorskiej dla systemów informatycznych firmy MADKOM

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9298dff7-b7e0-44d0-95aa-2b377301680a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00579866

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00067915/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.37 Usługi serwisowe dla systemu SIDAS EZD

1.3.38 Usługi serwisowe dla systemu SIDAS SPIRB

1.3.39 Usługi serwisowe dla systemu SIDAS BIP

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00564696

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 305 ust. 1 w zw. z art. 214 ust. pkt 1 lit. a) i b) PZP. Wyłączność usług: MADKOM jest jedynym producentem oraz właścicielem praw autorskich do systemów informatycznych EZD, SPIRB i BIP. Tylko ta firma ma prawo do świadczenia usług serwisowych oraz nadzoru autorskiego nad tym oprogramowaniem. W związku z tym, nie ma możliwości skorzystania z innych wykonawców, którzy mogliby zapewnić analogiczne usługi w zakresie tych systemów. Specyfika oprogramowania: Usługi serwisowe dotyczące systemów MADKOM wymagają znajomości specyficznych rozwiązań technologicznych oraz procedur, co czyni inne podmioty niezdolnymi do realizacji tych usług na odpowiednim poziomie. Współpraca z MADKOM gwarantuje utrzymanie wysokiej jakości wsparcia oraz efektywności działania systemów. Wybór MADKOM jako wykonawcy pozwoli na zachowanie ciągłości i integralności usług serwisowych, co jest kluczowe dla efektywnego funkcjonowania systemów informatycznych naszej instytucji.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.28.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia:
1. EZD – usługi serwisowe określone szczegółowo w załączonym projekcie umowy w zakresie:
a. świadczenia Nadzoru autorskiego nad Oprogramowaniem,
b. świadczenie Usług serwisowych dotyczących Oprogramowania,
c. dostarczania Nowych wersji Oprogramowania,
d. utrzymywania Oprogramowania systemowego na serwerach Zamawiającego.
2. SPIRB - usługi serwisowe określone szczegółowo w załączonym projekcie umowy w zakresie:
a. świadczenia Nadzoru autorskiego nad Oprogramowaniem,
b. świadczenie Usług serwisowych dotyczących Oprogramowania,
c. dostarczania Nowych wersji Oprogramowania,
d. utrzymywania Oprogramowania systemowego na serwerach Zamawiającego.
3. BIP - usługi serwisowe określone szczegółowo w załączonym projekcie umowy w zakresie:
a. świadczenia Nadzoru autorskiego nad Oprogramowaniem,
b. świadczenie Usług serwisowych dotyczących Oprogramowania,
c. dostarczania Nowych wersji Oprogramowania,
d. utrzymywania Oprogramowania systemowego na serwerach Zamawiającego.

Zamówienie realizowane będzie w podziale na części, odpowiadające poszczególnym systemom informatycznym:
Część 1: Usługi serwisowe dla systemu EZD
Część 2: Usługi serwisowe dla systemu SPIRB
Część 3: Usługi serwisowe dla systemu BIP

4.5.3.) Główny kod CPV: 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 181295,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 181295,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 181295,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MADKOM S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221508925

7.3.3) Ulica: al. Zwycięstwa 96/98

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.5) Kod pocztowy: 81-451

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 181295,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-11-01 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie realizowane będzie w podziale na części, odpowiadające poszczególnym systemom informatycznym:
Część 1: Usługi serwisowe dla systemu EZD
Część 2: Usługi serwisowe dla systemu SPIRB
Część 3: Usługi serwisowe dla systemu BIP
Wartość wynagrodzenia w poszczególnych częściach:
Część 1: 97.785,00 zł brutto
Część 2: 79.045,95 zł
Część 3: 4.464,90 zł
2024-11-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi