Modernizacja oświetlenia drogowego w ramach zadania pod nazwą: „Rozbudowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Jasło”
GMINA JASŁO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00580137
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00580137/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-06 08:07
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e1a179fa-1c05-4858-bd5f-97b74732f950
- Identyfikator
- 6851600312
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00580137 z dnia 2024-11-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia drogowego w ramach zadania pod nazwą:
„Rozbudowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Jasło”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JASŁO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440264
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134436669
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminajaslo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminajaslo.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9999381.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia drogowego w ramach zadania pod nazwą:„Rozbudowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Jasło”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1a179fa-1c05-4858-bd5f-97b74732f950
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00580137
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00097864/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Modernizacja oświetlenia drogowego w ramach zadania pod nazwą: „Rozbudowa oświetlenia drogowego na terenie gminy Jasło”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00549764
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGM.271.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. : Modernizacja oświetlenia drogowego w ramach zadania pod nazwą: „Rozbudowa oświetlenia drogowego na terenie Gminy Jasło”
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia ulicznego w systemie „zaprojektuj – zbuduj” na terenie Gminy Jasło polegająca na:
- Dobudowie opraw oświetleniowych na istniejącej sieci oświetlenia ulicznego własność Gminy Jasło oraz PGE Dystrybucja S.A..
– Powieszeniu linii oświetleniowej na istniejącej napowietrznej sieci elektroenergetycznej n/N własności PGE Dystrybucja S.A..
– Montażu stanowisk słupowych na istniejącej ziemnej linii kablowej oświetlenia ulicznego własności Gminy Jasło.
– Budowa kablowej linii oświetlenia drogowego w granicy pasa drogowego jako urządzenia służącego poprawie bezpieczeństwa ruchu (na zgłoszenie, bez pozyskiwania decyzji celu publicznego).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
34928500-3 - Oświetleniowy sprzęt uliczny
34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 259670,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 259670,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2024-11-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |