Roboty kablowe (teletechniczne i elektryczne) na potrzeby rozbudowy systemu CCTV w TAURON Arenie Kraków

Arena Kraków S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00580231
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00580231/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-06 08:43
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91765543-d5ed-418b-92f0-1cb60966ae14
Identyfikator
6761703853
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Układanie kabliInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne w budynkachPrzewodniki elektryczne do celów przetwarzania danych i sterowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00580231 z dnia 2024-11-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty kablowe (teletechniczne i elektryczne) na potrzeby rozbudowy systemu CCTV w TAURON Arenie Kraków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Arena Kraków S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351143147

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Lema 7

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-571

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 3491103

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@arenakrakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.arenakrakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://arenakrakow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty kablowe (teletechniczne i elektryczne) na potrzeby rozbudowy systemu CCTV w TAURON Arenie Kraków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91765543-d5ed-418b-92f0-1cb60966ae14

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00580231

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00536610

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPZ.261.2.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1210264,31 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 68397,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty kablowe (teletechniczne i elektryczne) na potrzeby rozbudowy systemu CCTV w TAURON Arenie Kraków – doprowadzenie infrastruktury strukturalnej z istniejących Punktów Dystrybucyjnych i szaf elektrycznych do miejsca montażu kamer (wewnątrz budynku w podwieszanych korytach kablowych, na zewnątrz budynku ziemią w kanalizacji teletechnicznej) oraz montaż kamer dostarczonych przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45314310-7 - Układanie kabli

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

31350000-4 - Przewodniki elektryczne do celów przetwarzania danych i sterowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 90 000,00 zł brutto. W postępowaniu zostały złożone cztery oferty, z których trzy (w tym dwie oferty z cenami mieszczącymi się w tej kwocie) zostają odrzucone. Cena pozostałej oferty przekracza kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do koniecznego poziomu (oferta obejmuje cenę 216 879,97 zł brutto, a w przypadku poprawy omyłki, o której mowa w art. 223 ust. 2 pkt 3 ustawy – 159 281,88 zł brutto – i uzasadnienie unieważnienia postępowania odnosi się do obu tych cen, w tym niższej z nich).

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84891,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 216879,97 PLN

2024-11-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane