Przetarg nieograniczony
Gmina Chotcza
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 304851-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-05-23
- Wartość
- 1 300 800 PLN
- Lokalizacja
- Chotcza, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 509-00-66-518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wozy strażackie
Wykonawcy
1 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE 'BOCAR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKorwinów, PL · lot LOT-0001
1 300 800 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.