Przetarg nieograniczony na usługę zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Miasta Radomia
Gmina Miasta Radomia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 305350-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-05-23
- Wartość
- 34 515 969 PLN
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7962817529
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi gospodarki odpadami
Wykonawcy
1 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "RADKOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL · lot LOT-0001
34 515 969 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.