D/72/2024 Zakup na okres 12 m-cy dostępu do bazy czasopism multidyscyplinarnej platformy internetowej HeinOnline z zakresu prawa i dyscyplin pokrewnych do celów naukowych Instytutu Nauk Prawnych UO
UNIWERSYTET OPOLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00580284
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00580284/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-06 09:00
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ec448988-2eae-4a29-8254-48486e0141d7
- Identyfikator
- 7540007179
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00580284 z dnia 2024-11-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
D/72/2024 Zakup na okres 12 m-cy dostępu do bazy czasopism multidyscyplinarnej platformy internetowej HeinOnline z zakresu prawa i dyscyplin pokrewnych do celów naukowych Instytutu Nauk Prawnych UO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET OPOLSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001382
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Mikołaja Kopernika 11
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-040
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uni.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zamowienia.uni.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9881381.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
D/72/2024 Zakup na okres 12 m-cy dostępu do bazy czasopism multidyscyplinarnej platformy internetowej HeinOnline z zakresu prawa i dyscyplin pokrewnych do celów naukowych Instytutu Nauk Prawnych UO2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec448988-2eae-4a29-8254-48486e0141d7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00580284
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00101449/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.9 [57] Bazy danych - naukowe źródła informacji umożliwiające dostęp do różnego rodzaju dokumentów, w tym do: artykułów, książek, monografii, materiałów audiowizualnych, rekordów bibliograficznych (...)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00528757
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: D/72/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup na okres 12 miesięcy dostępu do bazy czasopism multidyscyplinarnej platformy internetowej HeinOnline z zakresu prawa i dyscyplin pokrewnych do celów naukowych Instytutu Nauk Prawnych Uniwersytetu Opolskiego
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1A do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy.
4. Zamawiający wymaga wykonania przedmiotu zamówienia/umowy za pomocą środków elektronicznych dostępnych po stronie Wykonawcy, z zastrzeżeniem, że Zamawiający będzie dysponował środkami elektronicznymi umożliwiającymi ich odbiór, w szczególności poprzez udostępnienie ich za pośrednictwem portalu dostępowego do bazy.
5. Wykonawca zapewni identyfikowanie na serwerze wydawcy, Uniwersytetu Opolskiego jako oddzielnego użytkownika. Kryterium identyfikacji będą adresy IP Uniwersytetu Opolskiego w Opolu:
217.173.192.0/24
217.173.193.0/24
217.173.194.0-111
217.173.194.120-175
217.173.195.0/26
Wydzielony adres HAN-a: HAN 217.173.193.114
6. Wykonawca w Formularzu ofertowym – w załączniku nr 1 do SWZ zobowiązany jest wskazać dane dotyczące zaoferowanego przedmiotu zamówienia, tj. np. typ, rodzaj oferowanego pakietu, producenta bazy, nazwę bazy, wersję bazy.
Jeżeli zachodzi taka konieczność i dla jednoznacznego określenia oferowanej bazy danych, wymagane jest wskazanie dodatkowych informacji, Wykonawca jest zobligowany do ich wskazania, tak aby nie było dla stron postępowania wątpliwości jaką bazę danych oferuje Wykonawca.
Brak określenia przez Wykonawcę informacji umożliwiających dokonanie jednoznacznej identyfikacji oferowanego produktu, skutkować będzie odrzuceniem oferty Wykonawcy z przedmiotowego postępowania na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy.
7. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostałyby znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, charakteryzujące określone produkty lub usługi, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego na poziomie nie niższym niż wskazany w opisie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48610000-7 - Systemy baz danych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48244,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ABE Holding Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272656332
7.3.3) Ulica: Annopol 4a, hala D
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-236
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-11-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |