Modernizacja stadionu przyszkolnego w Piszu - etap II: modernizacja obiektu lekkoatletycznego
MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W PISZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00580344
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00580344/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-06 09:22
- Lokalizacja
- Pisz, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-07fe0f55-2d62-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 8491366877
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00580344 z dnia 2024-11-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja stadionu przyszkolnego w Piszu - etap II: modernizacja obiektu lekkoatletycznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W PISZU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000331263
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Pisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mgosirpisz@pisz.home.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mgosir.pisz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-07fe0f55-2d62-11ef-86d2-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja stadionu przyszkolnego w Piszu - etap II: modernizacja obiektu lekkoatletycznego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07fe0f55-2d62-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00580344
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00371497/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja stadionu przyszkolnego w Piszu - etap II modernizacja obiektu lekkoatletycznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00374050
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zadania jest realizacja robót przewidzianych w II etapie modernizacji stadionu przyszkolnego w Piszu przy ul. Mickiewicza 2 na dz. nr geod. 199 obręb Pisz 2 w szczególności:
1) modernizację istniejącej trybuny stadionu lekkoatletycznego i boiska piłkarskiego,
2) wykonanie ciągów pieszo-jezdnych i dróg dojazdowych z parkingami o nawierzchni wodoprzepuszczalnej mineralno-żywicznej,
3) ogrodzenie stadionu,
4) wykonanie oświetlenia,
5) linii kablowych zasilających i złączy oraz linii kablowych oświetlenia,
6) nagłośnienia,
7) instalacji wodociągowej
8) budowa budynku spikera
9) budowa toalet.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne
34928200-0 - Ogrodzenia
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
51313000-9 - Usługi instalowania urządzeń dźwiękowych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie wpłynęła żadna oferta| 2024-11-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |