Przetarg nieograniczony na Dostawę 1 sztuki samochodu z drabiną mechaniczną o wysokości ratowniczej min. 40 m

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
334260-2024
Typ
29
Opublikowano
2024-06-06
Wartość
4 072 530 PLN
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7120105142
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy ciężarowe z drabiną obrotowąPojazdy służb ratowniczychWozy strażackieJednostki prądotwórczeSprzęt gaśniczyWęże gaśniczeGlobalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne)Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneTablety graficzneRadiotelefony

Wykonawcy

1 przyznane

"FIRE-MAX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
4 072 530 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.