Prace remontowo budowlane w budynku byłej synagogi w Józefowie
Gmina Józefów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00580787
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00580787/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-06 11:40
- Lokalizacja
- Józefów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-18e2b5c1-13eb-4e8f-a847-139a193b6d23
- Identyfikator
- 9182003870
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00580787 z dnia 2024-11-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowo budowlane w budynku byłej synagogi w Józefowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Józefów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369103
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 37
1.5.2.) Miejscowość: Józefów
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-460
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jozefow@ejozefow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ejozefow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-18e2b5c1-13eb-4e8f-a847-139a193b6d231.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace remontowo budowlane w budynku byłej synagogi w Józefowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18e2b5c1-13eb-4e8f-a847-139a193b6d23
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00580787
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00096332/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Prace remontowo-budowlane w budynku byłej synagogi w Józefowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00529733
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.17.2024.RC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Prace remontowo budowlane w budynku byłej synagogi w Józefowie, w tym: (branża budowlana, sanitarna, elektryczna)
5.3.1 Roboty rozbiórkowe
5.3.2 Wzmocnienie nadproży
5.3.3 Roboty tynkarskie
5.3.4 Roboty okładzinowe ścienne
5.3.5 okładziny podłogowe
5.3.6 Okładziny schodów zewnętrznych
5.3.7 Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
5.3.8 Roboty malarskie
5.3.9 Balustrady
5.3.10 Instalacja C.O.
5.3.11 Instalacja wody zimnej i ciepłej
5.3.12 Instalacja kanalizacji sanitarnej
5.3.13 Instalacja gazowa
5.3.14 Wykonanie kotłowni i systemu detekcji gazu
5.3.15 Demontaże instalacji elektrycznej
5.3.16 Montaż rozdzielnicy R
5.3.17 Instalacja elektryczna oświetleniowa
5.3.18 Instalacja elektryczna gniazdowa
5.3.19 Pomiary i próby pomontażowe
5.3.20 Prace wykończeniowe
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania.Przyczyną unieważnienia postępowania jest fakt, zabezpieczenia w budżecie za małej kwoty: 500 610,00 zł brutto w stosunku do ceny najkorzystniejszej oferty: 680 852,97 zł brutto dla zamówienia które zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty).
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania.
Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp: ,,Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenia zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 500610,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 680852,97 PLN
| 2024-11-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |