Przetarg nieograniczony
Gmina Wróblew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 346012-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-06-12
- Wartość
- 2 247 579,9 PLN
- Lokalizacja
- Wróblew, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8272162703
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi związane z odpadamiUsługi wywozu odpadówUsługi gospodarki odpadamiUsługi transportu odpadówUsługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowychUsługi recyklingu odpadówPojemniki i kosze na odpady i śmieci
Wykonawcy
1 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA AKCYJNAKalisz, PL · lot LOT-0001
2 247 579,9 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.