Zimowe utrzymanie dróg na terenie Miasta Piastowa
Gmina Miasto Piastów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00581442
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00581442/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-06 15:08
- Lokalizacja
- Piastów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-737e4f6a-7647-4620-a008-d9961ffba6bb
- Identyfikator
- 5342283759
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00581442 z dnia 2024-11-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg na terenie Miasta Piastowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Piastów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269350
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 2
1.5.2.) Miejscowość: Piastów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-820
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@piastow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piastow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-737e4f6a-7647-4620-a008-d9961ffba6bb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zimowe utrzymanie dróg na terenie Miasta Piastowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-737e4f6a-7647-4620-a008-d9961ffba6bb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00581442
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035712/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Zimowe utrzymanie dróg i chodników gminnych i powiatowych na terenie Miasta Piastowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00569830
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.24.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie Miasta Piastowa. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami. Warunki realizacji zamówienia oraz zakres usług zawarte zostały we Wzorze Umowy, dokumentacji zamówienia oraz w zakresie opisanym w SWZ stanowiących załączniki do niniejszej SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wada w prowadzonym postępowaniu ma nieusuwalny charakter. Po stronie Zamawiającego zachodzi konieczność zmiany złączników, która powoduje jego istotną zmianę| 2024-11-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |