Modernizację stacji sprężonego powietrza gazów medycznych budynku Szpitala w Hajnówce

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00582087
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00582087/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-07 08:12
Lokalizacja
Hajnówka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e5f10dea-56de-48dd-9306-399d07b3881c
Identyfikator
5431771354
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprężarki gazuWbudowane sprężarki powietrzaRoboty budowlane w zakresie instalacji sprężających powietrzeUsługi instalowania sprężarek

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00582087 z dnia 2024-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizację stacji sprężonego powietrza gazów medycznych budynku Szpitala w Hajnówce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050582500

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Doc. Adama Dowgirda 9

1.5.2.) Miejscowość: Hajnówka

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-200

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@spzozhajnowka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://spzozhajnowka.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://spzozhajnowka.eb2b.com.pl/organizer-preview-auction.html/450988/modernizacje-stacji-sprezonego-powietrza-gazow-medycznych-budynku-szpitala-w-hajnowce

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizację stacji sprężonego powietrza gazów medycznych budynku Szpitala w Hajnówce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5f10dea-56de-48dd-9306-399d07b3881c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00582087

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00530711

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2024/TP/MSSP/32

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania jest zakup i dostawa sprężarek powietrza gazów medycznych wraz z demontażem istniejących. Szczegółowy opis jest zamieszczony w Załączniku nr 2 do SWZ – OPIS TECHNICZNY. Przedmiot zamówienia obejmuje również montaż urządzeń i oddanie do użytku w/w przedmiotu zamówienia w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej oraz przeszkolenie personelu Zamawiającego

4.5.3.) Główny kod CPV: 42123100-8 - Sprężarki gazu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42123410-4 - Wbudowane sprężarki powietrza

45251143-5 - Roboty budowlane w zakresie instalacji sprężających powietrze

51134000-0 - Usługi instalowania sprężarek

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku procedury sprawdzania ofert i wyboru oferty najkorzystniejszej okazało się w związku z wymianą informacji z wykonawcami (wyjaśnienia), że w treści SWZ Zamawiający wypełniając dyspozycję z art. 99 ust. 6 Pzp nie dokonał tego w sposób jednoznaczny i wyczerpujący, a tym samym dostatecznie zrozumiały w sensie obiektywnym dla wykonawców, przez co czynność oceny ofert i wyboru oferty najkorzystniejszej nie pozwala na zachowanie równego traktowania wykonawców, a co za tym idzie również zasady uczciwej konkurencji.

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Jednocześnie zamawiający informuje, że zgodnie z dyspozycją z art. 262 Pzp niezwłocznie zawiadomi wykonawców, którzy ubiegali się o udzielenie w/w zamówienia o wszczęciu kolejnego postępowania, które dotyczyć będzie tego samego przedmiotu zamówienia lub obejmie ten sam przedmiot zamówienia.
2024-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy