Odnowa Cmentarza wojennego z I Wojny Światowej w Kowalach Oleckich
Gmina Kowale Oleckie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00582372
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00582372/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-07 08:51
- Lokalizacja
- Kowale Oleckie, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-af516777-314f-4e91-b3d8-ce565e17d61c
- Identyfikator
- 8471612161
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00582372 z dnia 2024-11-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odnowa Cmentarza wojennego z I Wojny Światowej w Kowalach Oleckich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kowale Oleckie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671254
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki
1.5.2.) Miejscowość: Kowale Oleckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-420
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kowaleoleckie.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://kowaleoleckie.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowaleoleckie.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odnowa Cmentarza wojennego z I Wojny Światowej w Kowalach Oleckich2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af516777-314f-4e91-b3d8-ce565e17d61c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00582372
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031312/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Odnowa Cmentarza wojennego z I Wojny Światowej w Kowalach Oleckich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00524207
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGKm.271.13.2024.mk
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie prac budowlanych i konserwatorskich oraz innych działań przy zabytkowym cmentarzu wojennym z czasów I wojny światowej na działce geod. nr 257 obręb Kowale Oleckie, o powierzchni 0,3829 ha. Celem zamówienia jest kompleksowa renowacja zabytkowego cmentarza wojennego z czasów I wojny światowej położonego na w/w działce.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71351700-0 - Usługi poszukiwań naukowych
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45212120-3 - Roboty budowlane w zakresie parków tematycznych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych
45453100-8 - Roboty renowacyjne
77211600-8 - Sadzenie drzew
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
77315000-1 - Usługi w zakresie siewu
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 293000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 450000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 293000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ośrodek Badań Europy Środkowo-Wschodniej
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 542-297-26-62
7.3.3) Ulica: Ciołkowskiego 1J lok. 2081
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-245
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 293000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-11-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |