Część I. Likwidacja szybu "Witold I" Część II. Likwidacja szybu "II" pompowni głębinowej "Grodziec"
Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00582681
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00582681/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-07 09:33
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4bdea13f-3838-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6262619005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Wykonawcy
2 przyznane
ZAKŁAD ROBÓT GÓRNICZYCH GÓRREM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWARuda Śląska, PL · lot 0
— · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00582681 z dnia 2024-11-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Część I. Likwidacja szybu "Witold I"
Część II. Likwidacja szybu "II" pompowni głębinowej "Grodziec"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276902504
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 207
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-914
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: awoznica@srk.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.srk.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://efo.coig.biz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
górnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Część I. Likwidacja szybu "Witold I"Część II. Likwidacja szybu "II" pompowni głębinowej "Grodziec"
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4bdea13f-3838-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00582681
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00394087
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-CZOK-0011/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 5007917,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres rzeczowy zamówienia:Zakres zamówienia obejmuje likwidację szybu „Witold I” poprzez zasypanie i wykonanie płyty zamykającej.
1.1 Dane techniczne:
1.1.1 Warunki hydrogeologiczne i geologiczno – górnicze w rejonie szybu „Witold I”
1.1.1.1. Położenie geograficzne i morfologia terenu
Szyb „Witold I” położony jest na terenie Pompowni „Jan Kanty” usytuowanego we wschodniej części Górnośląskiego Zagłębia Węglowego, tj. byłego obszaru górniczego „Jaworzno III” (partia A) zlikwidowanej kopalni „Jan Kanty”, aktualnie stanowiącej Ruch II Pompownia „Jan Kanty” Oddziału CZOK, w granicach administracyjnych miasta Jaworzno, przy ulicy Grunwaldzkiej 275 na działce 3/65, będącej we władaniu Spółki Restrukturyzacji Kopalń SA w Bytomiu.
Zgodnie z OPZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 2624000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II:1. Zakres rzeczowy zamówienia:
Zakres zamówienia obejmuje likwidację szybu „II” poprzez zasypanie i wykonanie płyty zamykającej.
1.1. Dane techniczne:
1.1.1. Warunki hydrogeologiczne i geologiczno – górnicze w rejonie szybu „II”.
1.1.1.1. Morfologia terenu
Rejon PG Grodziec położony jest w północno – wschodniej części Górnośląskiego Zagłębia Węglowego na terenie województwa Śląskiego. Teren jest płaski, a jego rzędne zbliżone do wysokości zrębu szybu „II” i wynoszą ok. +296,5 m n.p.m.
Analizowany obszar charakteryzuje się urozmaiconą morfologią powierzchni. Głównymi elementami rzeźby terenu jest przebiegające południkowo pasmo wzgórz
w środkowej części byłego OG oraz dolina rzeki Brynicy w zachodniej części byłego OG. Kulminacje terenu w paśmie wzgórz przekraczają lokalnie 300 m n.p.m.
Zgodnie z OPZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 2679462,77 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2624000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2649999,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2624000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Tak
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Robót Górniczych GÓRREM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Developer i Recykling Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6340199624
7.3.3) Ulica: ks. Ludwika Tunkla 120
7.3.4) Miejscowość: Ruda Śląska
7.3.5) Kod pocztowy: 41-707
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2624000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2024-11-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |