Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Trzydnik Duży

GMINA TRZYDNIK DUŻY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00582922
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00582922/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-07 10:07
Lokalizacja
Trzydnik Duży, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-84e91e5a-51eb-4e69-8aa6-0fb628968653
Identyfikator
7151773554
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

Wykonawcy

1 przyznane

"GEOTEL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraśnik, PL · lot 0
212 773,57 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00582922 z dnia 2024-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Trzydnik Duży

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRZYDNIK DUŻY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409672

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Trzydnik Duży 59A

1.5.2.) Miejscowość: Trzydnik Duży

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-230

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@trzydnikduzy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.trzydnikduzy.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-84e91e5a-51eb-4e69-8aa6-0fb628968653

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Trzydnik Duży

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84e91e5a-51eb-4e69-8aa6-0fb628968653

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00582922

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00246163/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Trzydnik Duży.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00495583

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.7013.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 240719,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja o świetlenia ulicznego w Gminie Trzydnik Duży polegająca na wymianie istniejących nieenergooszczędnych opraw oświetleniowych na oprawy oświetleniowe ze źródłem światła LED w celu podniesienia efektywności energetycznej sieci oświetlenia ulicznego i redukcji mocy zainstalowanej.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje demontaż opraw oświetleniowych w ilości 186 sztuk oraz dostawę i montaż opraw oświetleniowych LED o parametrach zgodnych z Opisem przedmiotu zamówienia (zał. nr 1 do SWZ) oraz wytycznymi programu „Rozświetlamy Polskę” w ilości 186 sztuk.
3. Zamówienie obejmuje ponadto między innymi:
3.1. wykonanie inwentaryzacji własnej w celu zweryfikowania stanu faktycznego z zakresem ilościowym zestawienia przedstawionym w opisie przedmiotu zamówienia,
3.2. uzyskanie wszelkich wymaganych prawem polskim uzgodnień, opinii i decyzji niezbędnych dla demontażu, dostawy i montażu opraw oświetlenia i przekazania ich do eksploatacji,
3.3. modernizację istniejącego oświetlenia poprzez wymianę istniejących opraw na nowe oprawy LED (dostarczone przez Wykonawcę), w tym:
3.3.1. dokonanie pomiarów natężenia oświetlenia dla wszystkich odcinków dróg objętych zamówieniem,
3.3.2. wykonanie obliczeń fotometrycznych doboru oświetlenia dla 186 istniejących punktów świetlnych, które podlegają wymianie oraz obliczeń fotometrycznych,
3.3.3. wymianę istniejących wyeksploatowanych i nieefektywnych opraw wysokoprężnych na nowoczesne oprawy ze źródłami światła typu LED celem zwiększenia efektywności energetycznej i ekonomicznej oraz uzyskania właściwych parametrów oświetlenia;
3.3.4. przycięcie gałęzi drzew przysłaniających światło montowanej oprawy,
3.3.5. wykonanie pomiarów skuteczności ochrony przeciwporażeniowej,
3.3.6. wykonanie pomiarów rezystancji uziemienia i izolacji przewodów i kabli,
3.3.7. wykonanie pomiarów mocy zainstalowanej dla wszystkich zmodernizowanych obwodów oświetlenia, potwierdzających deklarowany współczynnik mocy opraw oświetleniowych oraz minimum 50% redukcję mocy zainstalowanej,
3.3.8. wykonanie projektów czasowej organizacji ruchu wraz z jej wprowadzeniem, jeśli są wymagane, o ile jest to konieczne z tytułu zajęcia pasa drogowego,
3.3.9. utylizację zdemontowanych opraw oświetleniowych, z wyłączeniem tych, które na wniosek PGE zostaną im przekazane;
3.3.10. doprowadzenie terenu prowadzonych prac do stanu pierwotnego,
3.5.11. wykonanie obliczeń potwierdzających redukcję mocy – jako załącznik do dokumentacji powykonawczej,
3.5.12. uzyskanie przed odbiorem końcowym pozytywnego odbioru technicznego z PGE,
3.5.13. wykonanie dokumentacji powykonawczej.
4. Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z warunkami i zasadami Regulaminu Naboru Wniosków o dofinansowanie z Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, ustanowionego Uchwałą Rady Ministrów nr 84/2021 z dnia 01 lipca 2021 r. ze zmianami oraz Wstępnej Promesy dofinansowania inwestycji z powyższego Programu nr Edycja9RP/2023/1568/PolskiLad z dnia 11.12.2023 r.
5. Zgodnie z wymaganiami Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych (Edycja 9 – Rozświetlamy Polskę), dostarczone oprawy oświetleniowe LED muszą1:
5.1. być wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej;
5.2. gwarantować możliwość zdalnego sterowania bez dodatkowej modyfikacji oprawy;
5.3. Posiadać łącznie certyfikaty: ENEC, ENEC+, ZD4i.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym minimalne wymagane parametry techniczne dostarczanego przed­miotu zamówienia określone zostały w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 212773,57 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 432000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 212773,57 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GEOTEL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7171547915

7.3.3) Ulica: ul. Urzędowska 14B lok. 3

7.3.4) Miejscowość: Kraśnik

7.3.5) Kod pocztowy: 23-200

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 212773,57 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-16
2024-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy