Doposażenie i remont infrastruktury społecznej w Powiecie Sokólskim
Związek Powiatowo - Gminny "Pogranicze"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00582936
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00582936/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-07 10:08
- Lokalizacja
- Sokółka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bfad6aaa-39e2-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 5451824740
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00582936 z dnia 2024-11-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Doposażenie i remont infrastruktury społecznej w Powiecie Sokólskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Związek Powiatowo - Gminny "Pogranicze"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 521325339
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: marsz. J. Piłsudskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Sokółka
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pogranicze@sokolka-powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-stsokolka.wrotapodlasia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bfad6aaa-39e2-11ef-b37c-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Doposażenie i remont infrastruktury społecznej w Powiecie Sokólskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfad6aaa-39e2-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00582936
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00384509/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Doposażenie i remont infrastruktury społecznej w Powiecie Sokólskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00396441
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający planuje udzielić zamówienia spółce POGRANICZE sp. z o.o. (dalej Spółka), która jest osobą prawną w rozumieniu art. 12 ustawy z dnia 15 września 2000r. Kodeks spółek handlowych (Dz. U. z 2020 r., poz. 1526 z późn. zm.). Zgodnie z wydrukiem z Centralnej Informacji Krajowego Rejestru Sądowego (stan na dzień 04 lipca 2024 r.) jedynym wspólnikiem Spółki jest Związek Powiatowo-Gminny „POGRANICZE". Tym samym Spółka nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego.
Związek Powiatowo-Gminny „POGRANICZE", jako jedyny wspólnik Spółki, odgrywa decydującą rolę w zakresie wpływu na cele strategiczne Spółki i obszarów jej działalności, co wynika z przepisów powszechnie obowiązujących i zapisów w Akcie założycielskim Spółki.
z uwagi na ograniczenie ilości znaków dalsza część uzasadnienia znajduje się w informacjach dodatkowych
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2675912,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji „Doposażenie i remont infrastruktury społecznej w Powiecie Sokólskim”.
Zamówienie podzielone jest na części:
Część I zamówienia:
1) kompleksowe wykonanie inwestycji polegającej na remoncie pomieszczeń obecnego oddziału chirurgii ogólnej położonych na pierwszym piętrze Bloku A oraz pomieszczeń pierwszego piętra bloku D o łącznej powierzchni około 610 m2, na potrzeby oddziału rehabilitacyjnego w istniejącym budynku szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce, przy ul. Gen. Władysława Sikorskiego 40 w Sokółce w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w dwóch fazach:
- Faza projektowa: koncepcja aranżacji pomieszczeń oddziałów w celu dostosowania ich do potrzeb SP ZOZ w Sokółce,
• projekt architektoniczny z odpowiednimi uzgodnieniami (o ile przepisy będą tego wymagały)
• projektów technicznych instalacji podłogowego ogrzewania z wykorzystaniem pomp ciepła – realizowanych w ramach innego zamówienia
• projekt techniczny wentylacji mechanicznej z rekuperacją o ile planowa przebudowa będzie tego wymagała,
• projekt techniczny gazów medycznych
• projekt techniczny instalacji elektrycznych (w tym oświetlenia awaryjnego zgodny z istniejącym systemem),
• projekt techniczny instalacji sygnalizacji pożaru,
• projekt techniczny instalacji przyzywowej,
• projekt techniczny instalacji wod-kan
• a w razie potrzeby projektów technicznych innych instalacji;
- Faza wykonawcza – wykonanie robót budowlanych w oparciu o przyjętą przez Zamawiającego koncepcję architektoniczno-budowlaną;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres, wymagania i sposób realizacji zamówienia określa program funkcjonalno-użytkowy - Załącznik nr 3 do Zaproszenia.
Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 4.1 do Zaproszenia.
część II zamówienia:
zakup doposażenia oddziału: dostawa i montaż szyny do ćwiczeń biernych kończyny dolnej z programowalnym pilotem.
szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 4.2 do Zaproszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215200-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki społecznej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45000000-7 - Roboty budowlane
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
33100000-1 - Urządzenia medyczne
33155000-1 - Przyrządy do fizykoterapii
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pogranicze Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5451826414
7.3.4) Miejscowość: Sokółka
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2336452,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
część II:Wykonawca: Pogranicze Sp. z o.o. z siedziba w Sokółce, NIP 5451826414
data umowy: 26 września 2024 r.
kwota: 19 548,00 zł
| 2024-11-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |