Zabezpieczenie zabytkowego Dworu w Ostrowie poprzez remont i budowę ogrodzenia
POWIAT ŁASKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00582956
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00582956/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-07 10:11
- Lokalizacja
- Łask, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-113e9532-3cf1-478e-863f-5242baf8d498
- Identyfikator
- 8311460357
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00582956 z dnia 2024-11-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zabezpieczenie zabytkowego Dworu w Ostrowie poprzez remont i budowę ogrodzenia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁASKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934810
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Południowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Łask
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lask.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lask.bip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9779551.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zabezpieczenie zabytkowego Dworu w Ostrowie poprzez remont i budowę ogrodzenia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-113e9532-3cf1-478e-863f-5242baf8d498
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00582956
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00558579/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Zabezpieczenie zabytkowego Dworu w Ostrowie poprzez remont i budowę ogrodzenia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00488374
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.272.1.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zamówienia: „Zabezpieczenie zabytkowego Dworu w Ostrowie poprzez remont i budowę ogrodzenia”.
2. Przedmiotem umowy jest wykonanie zabezpieczenie zabytkowego Dworu w Ostrowie poprzez remont i budowę ogrodzenia.
Podstawowy zakres prac obejmuje:
• Demontaż części istniejącego ogrodzenia z bramą na dz. 255, na długości ok. 87 m - od północy od bramy na działce nr 256/16, do bramy w południowej części na działce nr 256/9,
• Niwelacja terenu i wyznaczenie linii nowego ogrodzenia w linii granicy działki,
• Wykonanie fundamentu pod nowe ogrodzenie wraz z izolacją,
• Wykonanie podmurówek oraz wymurowanie słupów,
• Wykonanie przęseł,
• Montaż skrzynek/drzwiczek złączy inst. elektr. i inst. gazowej w nowych przęsłach,
• Montaż furtki i bramy wraz z instalacją domofonu i instalacji otwierania bramy,
• Usunięcie kolizji złącza elektrycznego,
• Usunięcie kolizji drzew i karpin.
Ponadto Wykonawca musi uzyskać niezbędne do rozpoczęcia i realizacji robót uzgodnienia od Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45262520-2 - Roboty murowe
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45442100-8 - Roboty malarskie
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45410000-4 - Tynkowanie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 474780,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 943410,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 474780,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): INVESSA Justyna Kołodziejczyk
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Konserwacji Obiektów Zabytkowych Sławomir Ostrowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9482100117
7.3.3) Ulica: ul. Radwańska 50/5
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 93-574
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 474780,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
| 2024-11-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |