Przetarg nieograniczony PN/19SM/12/2023 na dostawy sprzętu medycznego
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 428038-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-07-17
- Wartość
- 816 861,78 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczneZestawy tlenowe
Wykonawcy
10 przyznanych
VIRIDIAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
69 336 PLNBialmed sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546Warszawa, PL · lot LOT-0002
112 266 PLNBialmed sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546Warszawa, PL · lot LOT-0003
55 512 PLNBialmed sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546Warszawa, PL · lot LOT-0004
220 617 PLNBIOCHEM POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAStara Iwiczna, PL · lot LOT-0006
87 057,18 PLN"BILLMED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa · lot LOT-0007
71 820 PLN"MEDICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNATychy, PL · lot LOT-0008
10 854 PLNJ.CHODACKI, A.MISZTAL MEDICA SPÓŁKA JAWNALubin, PL · lot LOT-0009
7840,8 PLN"BILLMED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa · lot LOT-0010
178 173 PLNBialmed sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546Warszawa, PL · lot LOT-0011
3385,8 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.