Przetarg nieograniczony PN/19SM/12/2023 na dostawy sprzętu medycznego
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 429636-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-07-17
- Wartość
- 190 388,97 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczneZestawy tlenowe
Wykonawcy
6 przyznanych
'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL · lot LOT-0002
28 954,8 PLN'CITONET-WARSZAWA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTORUŃ, PL · lot LOT-0003
14 040 PLNBialmed sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546Warszawa, PL · lot LOT-0007
17 917,2 PLNBialmed sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546Warszawa, PL · lot LOT-0008
1058,19 PLN'CITONET-WARSZAWA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTORUŃ, PL · lot LOT-0009
124 563,18 PLNVYGON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0004
3855,6 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.